Karlovarsko "solilo" servis a Brňané jsou stále bez výhry

01.11.2016
Dostali lekci. Brněnští volejbalisté jsou v novém ročníku extraligy stále bez výhry. V úterý padli na palubovce Karlovarska jednoznačně 0:3 na sety. S domácím mužstvem držel Volejbal Brno krok jen ve druhém setu, který prohrál těsně 23:25.
Karlovarsko

Utkání se lámalo v druhém setu, kdy Brňané vedli už o šest bodů, přesto sadu v dramatické koncovce ztratili. „Brnu jsme našimi chybami nabídli vedení. Nebylo až tak lepší v tomto setu. Trpělivou hrou jsme stahovali body a nekoukali na skóre. Čekali jsme, zda nám Brno nenabídne šanci. Poté jsme ji v euforické koncovce využili," řekl domácí trenér Jiří Novák.

První set prohráli Brňané jasně 15:25, třetí pak 17:25. Karlovarsko vyhrálo na bloky 10:2, navíc na hosty tlačilo na servisu. „Chyběla nám přesnost od smečařů a Karlovy Vary solily servis," hlásil kapitán Michal Hrazdira.

Domácí jsou zatím stoprocentní a vedou extraligu. Brno je desáté bez výhry a už ve čtvrtek od šesti hodin večer hostí druhou Ostravu. „Domácí duely s Příbramí a Ostravou jsou hratelné. Musíme bodovat, jinak bude ponorka v mužstvu," uvědomoval si Marek.

Autor: Petr Musil