Snadná práce. Brněnští volejbalisté si hravě poradili s Ústím nad Labem

21.11.2015
Před duelem se měli hráči Volejbalu Brno na pozoru. Ústí nad Labem totiž v minulém domácím zápase přehrálo silný Liberec a i v sobotu v podvečer se dala očekávat těžká bitva. Jihomoravané ji však odmítli. Duel sedmého kola nejvyšší soutěže ovládli hladce 3:0 na sety a soupeř v žádné sadě nenahrál víc jak 21 bodů.
Snadná práce. Brněnští volejbalisté si hravě poradili s Ústím nad Labem

„Měli jsme z Ústí respekt, ale první set jsme zvládli velice dobře," pravil na svazovém webu brněnský trenér Ondřej Marek.

V prvním dějství totiž hostující celek dominoval a Severočeši nastřádali pouze patnáct bodů. „První set jsme byli vlažní a nervózní. Poté jsme se zlepšili, ale na soupeře to nestačilo. Nedokázali jsme dát pořádný servis a soupeř tím měl ulehčenou pozici hry na ztrátu," smutnil domácí kapitán Martin Vodvárka.

Brno tak dále pokračuje ve skvělých výkonech na startu nejvyšší soutěže. Ze sedmi kol prohrálo pouze v Liberci a v tabulce mu za dosud suverénními Českými Budějovicemi patří se ztrátou tří bodů druhé místo. A právě na palubovce aktuálního lídra sehrají v sobotu další souboj.

 

Ústí nad Labem - Brno 0:3

Sety (15:25, 21:25, 21:25)

 

Rozhodčí: Kořenek Jaromír, Němeček Petr, Denk M., Tůmová M.

Počet diváků: 524

Nejvíc bodů: M. Vodvárka 19, Halanda 6 - Pražák 15, Hrazdira 12, Sucharev 9.

 

Autor: Jan Pařík

Zdroj: Brněnský deník, www.brnensky.denik.cz