Partneři

Statutární město Brno. 

SPP CZ, a.s., je spolehlivý dodavatel zemního plynu, patřící do skupiny SPP jako dceřiná společnost největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. .
Skupina SPP dodává zemní plyn v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele.

Stavební firma s dlouholetou zkušeností a kvalitními referencemi po celé ČR, držitel certifikátů ISO 14001, ISO 9001, ISO 18001, navazuje na úspěšnou a dlouhodobou existenci jihomoravského a brněnského stavebnictví, z jejichž tradic vznikla v roce 1991. 

Společnost Senergos nabízí komplexní výstavbu, modernizaci a servis elektrických rozvoden, elektráren, kabelových a venkovních vedení všech napěťových hladin pro významné zákazníky v energetice a průmyslu. 

Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků v oborech: pozemní stavitelství, vodohospodářské stavby, podzemní stavitelství, silniční stavitelství, železniční stavitelství, inženýrské stavby a sanace, technologie a zařízení, mechanizace a doprava, distribuce a obchod s elektřinou 

Aby bylo možné uvést věci do pohybu, musíme být vždy o krok vpřed. 
Světový výrobce kol a kladek.

IMOS Brno a.s., zajišťuje formou generálního dodavatele širokou škálu staveb v oborech pozemní stavby, vodohospodářské a dopravní stavby, silniční vývoj - akreditovaná zkušební laboratoř

Soukromá stavební firma s obchodním názvem PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. byla založena v roce 1991 skupinou pracovníků tehdejších Vodohospodářských staveb Brno s.p. nejprve jako fyzická osoba Přemysl Veselý a od roku 1997 jako společnost s ručením omezeným. Zkušenosti a tradice zůstaly i v nové společnosti zachovány specializováním se především na výstavbu, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí a komunikací. Změna vlastnických vztahů se stala předpokladem pro úspěšné naplnění ambiciozního programu rozvoje firmy v potřebném konkurenčním prostředí. 

Společnost Dopravní stavby Brno, s.r.o. působí jako stavební firma, která je schopna zabezpečit výrobní a technické činnosti v oboru stavebnictví, jejíž hlavní předmět činnosti je zaměřen na provádění dopravních a inženýrských staveb a jejich rekonstrukcí.

Firma FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby vznikla v Brně v roce 1990 jako firma soukromá. Svoji činnost zahájila pouze  s 10-ti zaměstnanci. V roce 1997 se transformovala na akciovou společnost. V současné době zaměstnává více než 450 kvalifikovaných kmenových pracovníků.

Louda Auto a.s.  je autorizovaným prodejcem vozů Audi, Volkswagen, Seat a Škoda. Poskytuje komplexní služby a poradenství současným i budoucím majitelům těchto vozů.

Vývozní a dovozní prodejce stolního a osvětlovacího skla, křišťálových lustrů a značkových svítidel s tradicí od roku 1995. 

Přední firma v oboru informačních a komunikačních technologií, s historií sahající až do roku 1990. Držitel certifikátu ISO 9001 a TICKIT. 

Rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Poskytuje celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu. 

Společnost ARGOS ELEKTRO, a.s. vznikla 23. 12. 1997 jako obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu. Tato společnost kontinuálně navázala na činnost sdružení "Pavel Balhar- sdružení podnikatelů", které vyvíjelo velkoobchodní činnost v tomto oboru již od roku 1992.
Společnost AXENTA a.s. byla založena v květnu 2009 z důvodu našeho vnímání potřeby trhu na systémového integrátora v oblasti komplexní bezpečnosti, tj. bezpečnosti informačních technologií, ochrany informací a fyzické bezpečnosti.

Brother - výrobce a distributor uceleného sortimentu kancelářských produktů s dominantním postavením inkoustových multifunkčních řešení, laserových/LED tiskáren a multifunkčních zařízení. 

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka -  ideální skloubení studia se sportovní přípravou nadějných sportovců.
Obchodní společnost zabývající se zejména B2B obchodem.

U nás můžete ochutnat každý den desítky různých druhů vín z celého světa, a to i po skleničce. Název našeho baru Vás však nijak v konzumaci nesvazuje, dáte-li si více jak tři deci, budeme jenom rádi. Moderní, originální a útulný interiér umožní vychutnat si lahodné víno v příjemném prostředí.

Klub Pánů z Ponožkovic mění všednost na radost.
Každý měsíc jeden pár kvalitních barevných ponožek ve Vaší  poštovní schránce.
Více na www.ponozkovice.cz.

Společnost Mráz léčí poskytuje v Brně celotělovou kryoterapii (tzv. Polárium), aktuálně nejúčinnější regenerační proceduru pro celé tělo. Provozujeme nejmodernější zařízení s celotýdenním provozem a bez nutnosti objednání. Nabízíme i ošetření přístrojem pro lokální kryoterapii, pro rychlé řešení nejen sportovních zranění. Naší prioritou je zpřístupnit kryoterapii co nejvíce lidem, dopřejte si léčivý mráz i vy.
Komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem.
Jsme experty na KINESIOTAPING. GemMedical s.r.o. dodává zdravotnický materiál do celé ČR. Důležitou roli pro naši firmu hraje spokojenost klientů a proto klademe důraz na kvalitu produktů …

„Dvorní” fotograf našeho klubu. Kromě vlastního pořizování a zpracování fotografií realizuje mimo jiné velkoformátový tisk fotografií, výrobu foto-obrazů tištěných na plátno, dále je také pořadatelem foto kurzů a workshopů a provozovatelem půjčovny fotovybavení. 

Specialista na zajištění komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy. 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.