Partneři

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována statutárním městem Brnem.

Volejbal Brno, a.s. - vrcholový sport = 4.314.000 Kč, VK Brno, z.s. - vrcholový sport = 3.300.000 Kč, mládež = 2.651.000 Kč, beach = 110.000 Kč

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Jihomoravským krajem. Volejbal Brno a. s. - 640 200,- Kč; VK Brno z. s. - 582 000 Kč; Sever v pohybu: 300 000 Kč.

Stavební firma s dlouholetou zkušeností a kvalitními referencemi po celé ČR, držitel certifikátů ISO 14001, ISO 9001, ISO 18001, navazuje na úspěšnou a dlouhodobou existenci jihomoravského a brněnského stavebnictví, z jejichž tradic vznikla v roce 1991. 

Společnost Senergos nabízí komplexní výstavbu, modernizaci a servis elektrických rozvoden, elektráren, kabelových a venkovních vedení všech napěťových hladin pro významné zákazníky v energetice a průmyslu. 

Brother - výrobce a distributor uceleného sortimentu kancelářských produktů s dominantním postavením inkoustových multifunkčních řešení, laserových/LED tiskáren a multifunkčních zařízení. 

Telekomunikační skupina ha-vel, jež je stabilním partnerem Volejbalu Brno v oblasti internetové konektivity, sdružuje společnosti poskytující špičkové telekomunikační služby.
Rodinná restaurace sídlící v Brně v Králově Poli Správné místo stravuje A-tým mužů i mládež a stará se kompletně o catering během domácích utkání mužů i žen.
Obchodní společnost zabývající se zejména B2B obchodem.
Komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem.

„Dvorní” fotograf našeho klubu. Kromě vlastního pořizování a zpracování fotografií realizuje mimo jiné velkoformátový tisk fotografií, výrobu foto-obrazů tištěných na plátno, dále je také pořadatelem foto kurzů a workshopů a provozovatelem půjčovny fotovybavení. 

Specialista na zajištění komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy. 

Dodavatel oblečení pro A-týmy.

Kde si můžete v Brně aktivně zasportovat či zajít se podívat na sportovní akci? Najdete na kamzasportemvbrne.cz.

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy: mládež: 1 023 000 Kč
Dlouhodobě podporujeme fond ohrožených dětí Klokánek Brno. Šelmy, tedy ženská složka volejbalu, každoročně právě pro FOD fotí charitativní kalendář.
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka -  ideální skloubení studia se sportovní přípravou nadějných sportovců.
AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. je českou firmou specializující se na obrábění kovových i nekovových materiálů na CNC strojích.