Partneři

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována statutárním městem Brnem.

2020:

Volejbal Brno a. s. - vrcholový sport: 2 884 000,- Kč; Volejbal Brno a. s. - kolektivní sport: 488 000,- Kč; VK Brno z. s. - vrcholový sport: 2 840 000,- Kč, kolektivní sport: 509 000,- Kč; mládež: 1 247 000 Kč a 720 000 Kč, beach volejbal: 24 000 Kč, Sever v pohybu: 0,- Kč.

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Jihomoravským krajem. Volejbal Brno a. s. - 1 092 000,- Kč; VK Brno z. s. - 1 446 000 Kč; Sever v pohybu: 300 000 Kč.

Společnost Senergos nabízí komplexní výstavbu, modernizaci a servis elektrických rozvoden, elektráren, kabelových a venkovních vedení všech napěťových hladin pro významné zákazníky v energetice a průmyslu. 

Aby bylo možné uvést věci do pohybu, musíme být vždy o krok vpřed. 
Světový výrobce kol a kladek.

Vývozní a dovozní prodejce stolního a osvětlovacího skla, křišťálových lustrů a značkových svítidel s tradicí od roku 1995. 

Přední firma v oboru informačních a komunikačních technologií, s historií sahající až do roku 1990. Držitel certifikátu ISO 9001 a TICKIT. 

Rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Poskytuje celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu. 

Brother - výrobce a distributor uceleného sortimentu kancelářských produktů s dominantním postavením inkoustových multifunkčních řešení, laserových/LED tiskáren a multifunkčních zařízení. 

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka -  ideální skloubení studia se sportovní přípravou nadějných sportovců.
Obchodní společnost zabývající se zejména B2B obchodem.
Komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem.
Jsme experty na KINESIOTAPING. GemMedical s.r.o. dodává zdravotnický materiál do celé ČR. Důležitou roli pro naši firmu hraje spokojenost klientů a proto klademe důraz na kvalitu produktů …

„Dvorní” fotograf našeho klubu. Kromě vlastního pořizování a zpracování fotografií realizuje mimo jiné velkoformátový tisk fotografií, výrobu foto-obrazů tištěných na plátno, dále je také pořadatelem foto kurzů a workshopů a provozovatelem půjčovny fotovybavení. 

Specialista na zajištění komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy. 

Ferrmont poskytuje servis pro více technologických značek (například Grundfos, Kaeser, Robuschi). Zajišťujeme také servis jiných zařízení pro naše klienty. Firma nabízí i služby renovace či modernizace existujících zařízení. Hlavní portfolio tvoří dodávky zařízení na čištění odpadních vod, ocelové, žárem pozinkované vestavby, kompletní plastové provzdušňovací systémy a strojní vybavení včetně montáží.
Revoluční přístup k výrobě bot. V botách společnosti naBOSo získáváte narozdíl od běžných bot pocit větší svobody a přirozenosti. Navíc při zadání kódu "volejbalbrno" na jejich webu získáte slevu 10 %. Naboso je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.
Přes čtrnáct stovek obchodů s kvalitním a dostupným sportovním oblečení a pomůckami pro sport naleznete po celém světě, v roce 2017 vznikla také prodejna v Brně - Ivanovicích, která je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.
Rodinné vinařství Baraque, které naleznete nedaleko vinařské obce Kobylí - konkrétně v Bořeticích, nabízí řadu kvalitních vín. Kromě jejich samotného prodeje nabízí také degustaci a posezení ve vinném sklípku i s možností ubytování. Vinařství je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.

Kde si můžete v Brně aktivně zasportovat či zajít se podívat na sportovní akci? Najdete na kamzasportemvbrne.cz.

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy: mládež: 1 023 000 Kč
Společnost STAREZ - SPORT, a. s. byla založena roku 2004 Statutárním městem Brnem za účelem provozování a správy sportovních zařízení na území města Brna. Pro občany Brna zajišťuje veřejnou službu především v oblasti sportovního vyžití. Z akcí jmenujme např. závod Riviéra běh, Sportovní park Riviéra, příměstský pohybový tábor na Riviéře, Rozloučení s prázdninami, Den náborů, Dny sportovišť města Brna.
Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 15 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách.