Partneři

Statutární město Brno. 

SPP CZ, a.s., je spolehlivý dodavatel zemního plynu, patřící do skupiny SPP jako dceřiná společnost největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. .
Skupina SPP dodává zemní plyn v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele.

Společnost Senergos nabízí komplexní výstavbu, modernizaci a servis elektrických rozvoden, elektráren, kabelových a venkovních vedení všech napěťových hladin pro významné zákazníky v energetice a průmyslu. 

Aby bylo možné uvést věci do pohybu, musíme být vždy o krok vpřed. 
Světový výrobce kol a kladek.

Společnost Dopravní stavby Brno, s.r.o. působí jako stavební firma, která je schopna zabezpečit výrobní a technické činnosti v oboru stavebnictví, jejíž hlavní předmět činnosti je zaměřen na provádění dopravních a inženýrských staveb a jejich rekonstrukcí.

Firma FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby vznikla v Brně v roce 1990 jako firma soukromá. Svoji činnost zahájila pouze  s 10-ti zaměstnanci. V roce 1997 se transformovala na akciovou společnost. V současné době zaměstnává více než 450 kvalifikovaných kmenových pracovníků.

Společnost Louda Auto a.s. působí na trhu v České republice od roku 1992 v devíti městech: Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Svitavy, Brno, Praha, Ústí nad Labem a ve značkových autosalonech Vám nabízí autorizovaný prodej a servis vozů koncernu Volkswagen Group: značek Škoda, Audi, SEAT, Volkswagen osobní a užitkové vozy a další nekoncernové značky Mazda, Ford a Hyundai, Renault a Dacia.

Vývozní a dovozní prodejce stolního a osvětlovacího skla, křišťálových lustrů a značkových svítidel s tradicí od roku 1995. 

Přední firma v oboru informačních a komunikačních technologií, s historií sahající až do roku 1990. Držitel certifikátu ISO 9001 a TICKIT. 

Rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Poskytuje celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu. 

Společnost ARGOS ELEKTRO, a.s. vznikla 23. 12. 1997 jako obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní činnost v oboru elektroinstalačního materiálu. Tato společnost kontinuálně navázala na činnost sdružení "Pavel Balhar- sdružení podnikatelů", které vyvíjelo velkoobchodní činnost v tomto oboru již od roku 1992.

Brother - výrobce a distributor uceleného sortimentu kancelářských produktů s dominantním postavením inkoustových multifunkčních řešení, laserových/LED tiskáren a multifunkčních zařízení. 

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka -  ideální skloubení studia se sportovní přípravou nadějných sportovců.
Obchodní společnost zabývající se zejména B2B obchodem.

Klub Pánů z Ponožkovic mění všednost na radost.
Každý měsíc jeden pár kvalitních barevných ponožek ve Vaší  poštovní schránce.
Více na www.ponozkovice.cz.

Komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem.
Jsme experty na KINESIOTAPING. GemMedical s.r.o. dodává zdravotnický materiál do celé ČR. Důležitou roli pro naši firmu hraje spokojenost klientů a proto klademe důraz na kvalitu produktů …

„Dvorní” fotograf našeho klubu. Kromě vlastního pořizování a zpracování fotografií realizuje mimo jiné velkoformátový tisk fotografií, výrobu foto-obrazů tištěných na plátno, dále je také pořadatelem foto kurzů a workshopů a provozovatelem půjčovny fotovybavení. 

Specialista na zajištění komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy. 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Ferrmont poskytuje servis pro více technologických značek (například Grundfos, Kaeser, Robuschi). Zajišťujeme také servis jiných zařízení pro naše klienty. Firma nabízí i služby renovace či modernizace existujících zařízení. Hlavní portfolio tvoří dodávky zařízení na čištění odpadních vod, ocelové, žárem pozinkované vestavby, kompletní plastové provzdušňovací systémy a strojní vybavení včetně montáží.
Revoluční přístup k výrobě bot. V botách společnosti naBOSo získáváte narozdíl od běžných bot pocit větší svobody a přirozenosti. Navíc při zadání kódu "volejbalbrno" na jejich webu získáte slevu 10 %. Naboso je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.
Přes čtrnáct stovek obchodů s kvalitním a dostupným sportovním oblečení a pomůckami pro sport naleznete po celém světě, v roce 2017 vznikla také prodejna v Brně - Ivanovicích, která je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.
Rodinné vinařství Baraque, které naleznete nedaleko vinařské obce Kobylí - konkrétně v Bořeticích, nabízí řadu kvalitních vín. Kromě jejich samotného prodeje nabízí také degustaci a posezení ve vinném sklípku i s možností ubytování. Vinařství je partnerem našich Šelem, tedy ženského extraligového týmu.