Partneři

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována statutárním městem Brnem.

Volejbal Brno, a.s. - vrcholový sport = 4.316.000 Kč, VK Brno, z.s. - vrcholový sport = 3.482.000 Kč, mládež = 2.333.000 Kč, beach = 89.000 Kč, CEV cup women = 632.000 Kč.

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Jihomoravským krajem. Volejbal Brno a. s. - 527.400 Kč; VK Brno z. s. - 580.140 Kč.

Stavební firma s dlouholetou zkušeností a kvalitními referencemi po celé ČR, držitel certifikátů ISO 14001, ISO 9001, ISO 18001, navazuje na úspěšnou a dlouhodobou existenci jihomoravského a brněnského stavebnictví, z jejichž tradic vznikla v roce 1991. 

Společnost Senergos nabízí komplexní výstavbu, modernizaci a servis elektrických rozvoden, elektráren, kabelových a venkovních vedení všech napěťových hladin pro významné zákazníky v energetice a průmyslu. 

Aby bylo možné uvést věci do pohybu, musíme být vždy o krok vpřed. 
Světový výrobce kol a kladek.

Firma SOLODOOR je nástupcem všem známého dřevařského podniku Solo Sušice a jeden z největších výrobců dveří u nás.

Brother - výrobce a distributor uceleného sortimentu kancelářských produktů s dominantním postavením inkoustových multifunkčních řešení, laserových/LED tiskáren a multifunkčních zařízení. 

Telekomunikační skupina ha-vel, jež je stabilním partnerem Volejbalu Brno v oblasti internetové konektivity, sdružuje společnosti poskytující špičkové telekomunikační služby.
Rodinná restaurace sídlící v Brně v Králově Poli Správné místo stravuje A-tým mužů i mládež a stará se kompletně o catering během domácích utkání mužů i žen.
Obchodní společnost zabývající se zejména B2B obchodem.
Komplexní služby v oblasti chovu skotu s vysokou odbornou úrovní a moderním přístupem.

Specialista na zajištění komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy a firemní týmy. 

Dodavatel oblečení pro A-týmy.

Kde si můžete v Brně aktivně zasportovat či zajít se podívat na sportovní akci? Najdete na kamzasportemvbrne.cz.

Činnost klubů (Volejbal Brno a. s. a VK Brno z. s.) je finančně podporována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy: mládež: 1 023 000 Kč
Dlouhodobě podporujeme fond ohrožených dětí Klokánek Brno. Šelmy, tedy ženská složka volejbalu, každoročně právě pro FOD fotí charitativní kalendář.
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka -  ideální skloubení studia se sportovní přípravou nadějných sportovců.
Jsme sítotisková a grafická dílna s vlastním e-shopem. Z počátku byla naše výroba zaměřená hlavně na firemní zákazníky. V posledních letech jsme technologické postupy vyladili tak, abychom mohli nabídnout náš um i široké veřejnosti. Vyberte si z široké nabídky motivů z naší dílny, nebo načrtněte Váši představu a my Vám rádi pomůžeme dostat ji na triko nebo mikinu.